Siber Güvenlik Sisteminin Kurulması&Haikon Türkiye
Siber Güvenlik Sisteminin Kurulması&Haikon Türkiye

Siber Güvenlik Sisteminin Kurulması&Haikon Türkiye

Dünyanın önde gelen bir video gözetim ürünü tedarikçisi olan Haikon Türkiye, yenilikçi video teknolojilerinin geliştirilmesine sürekli yatırım yapmaktadır. Günümüzün zorlu ortamında, siber güvenlik riskleri veri ve ağ ihlalleri potansiyeli ile sürekli mevcuttur. Haikon’da siber güvenlik konusunda tetikte olmanın bizim görevimiz olduğuna inanıyoruz. Ayrıca bir siber güvenlik güvence sistemi sağlamanın ve değerli müşterilerimiz ve bir bütün olarak güvenlik endüstrisi için bir kaynak olmanın sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.

Haikon, ticari başarıya adanmış, halka açık, global bir şirkettir. Şirket, tüm iş uygulamalarında en yüksek etik standartlara bağlı kalmaktadır. Haikon hiçbir zaman “arka iç mekan” ın ürünlerine yerleştirilmesine asla katkıda bulunmaz, kasıtlı olarak katkıda bulunmaz veya katkıda bulunmaz. Şirket, ürün güvenliği incelemeleri için tarafsız bağımsız meslek kuruluşları ile işbirliğine devam edecektir.

Haikon, video gözetim ürünlerimizin geliştirilmesi, üretimi, teslimi ve servisi konusunda siber güvenliğin arttırılması ve optimize edilmesine adanmıştır. Şirket, geçerli tüm ulusal ve bölgesel siber güvenlik  düzenlemelerine uymakta ve en iyi endüstri uygulamalarını takip etmektedir. Haikon, şirketin politikalarını, organizasyonel ve operasyonel prosedürlerini, teknolojisini ve düzenlemelerini kapsayan sürdürülebilir ve güvenilir bir siber güvenlik güvence sistemi kurmuştur. Haikon bilgi güvenliği yönetim sistemi ISO27001 sertifikasına sahiptir. Haikon Ağ ve Bilgi Güvenliği Laboratuvarı, Haikon ürünlerinin endüstri siber güvenlik standartlarına ve düzenlemelerine uygun olduğunu doğrulamak ve sağlamak için dünyanın önde gelen bilinen güvenlik açığı tarama araçlarını ve bilinmeyen güvenlik açığı bulma araçlarını kullanır.

Haikon’un siber güvenlik güvence çalışmaları, geliştirme, doğrulama, üretim, teslimat ve servis dahil olmak üzere ürünlerinin yaşam döngüsüne dahil edilmiştir. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir ürünleri sunmak için siber güvenlik çalışmalarımızı sürekli olarak değerlendiriyor ve geliştiriyoruz.

Siber güvenlik tehditleri tüm güvenlik endüstrisi ve herhangi bir teknoloji şirketi için bir zorluktur. Haikon, en iyi uygulamaları sağlamak ve tehditleri azaltmak için müşteriler, ortaklar, rakipler ve siber güvenlik birlikleriyle aktif olarak çalışmaktadır. Haikon, sektör genelinde siber güvenlik girişimlerine en iyi uzmanlığı sağlama çabalarına devam edecektir.