Hikvision, yenilikçi Speed-X teknolojisine sahip yeni AX Hybrid Pro alarm sistemini duyurdu.

Hikvision, bankalar, fabrikalar, ofisler ve perakende mağazaları dahil olmak üzere çeşitli senaryolara uygun, yerleşik yenilikçi Hikvision ‘Speed-X’ iletim teknolojisine sahip yeni bir AX Hybrid PRO alarm sisteminin piyasaya sürüldüğünü duyurdu .

Orijinal AX PRO’nun zarif tasarımını miras alan ve en son teknolojilerle gömülü olan AX Hybrid PRO Serisi, güvenilir kablolu korumanın bir kombinasyonunu sunarken, kesintisiz kablosuz entegrasyon ile genişletilmiş esneklik sunar.

Speed-X teknolojisi ile yüksek performanslı, uzun menzilli kapsama alanı

AX Hybrid PRO sisteminin yerleşik Speed-X teknolojisi, video beslemelerinin ve alarmların daha hızlı, daha güvenilir ve daha uzun mesafeli iletimine dayalı olarak onu gerçekten endüstri lideri yapar.

Hikvision’ın Speed-X teknolojisi ile AX Hybrid PRO alarm sistemi, geleneksel iletim teknolojilerinden yaklaşık 150 kat daha hızlı olan 500 kb/s’ye kadar kablolu iletim hızları sunar. Üstelik bu hızlara 900 metreye kadar olan mesafelerde ulaşılabilir.

Aslında, Speed ​​X’in uzun mesafeli iletim yetenekleri, müşterilerin 7 adede kadar giriş genişleticiyi destekleyen sistemle, iletim mesafesi 5,4 kilometreye kadar uzanan kademeli bir bağlantı topolojisi oluşturmasına olanak tanır.

Her zaman açık güvenlik için üstün güvenilirlik ve kararlılık

AX Hybrid PRO alarm sistemi, güvenilirlik için tasarlanmıştır. Ana güç kaynağı tehlikeye girerse, sistem yedek pili kullanarak 36 saat daha akıllı güç yönetimi modunda çalışmaya devam edebilir. LAN, Wi-Fi, PSTN, GPRS ve 3G/4G dahil olmak üzere çoklu iletişim yöntemleri desteği ile iletim her zaman sağlanırken, ayrıca AX Hybrid PRO kontrol paneli 4 kanallı ARC (alarm alma merkezi) yedeklemesini destekleyerek güvenlik ve izleme faaliyetleri için tam yedeklilik sağlar.

Çeşitli iş ihtiyaçlarını karşılamak için esnek dağıtım seçenekleri

Kablolu ve kablosuz dedektörler ve çevre birimleri ile donatılmış AX Hybrid PRO alarm sistemi, müşterilerin özel iş ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir şekilde dağıtılabilir. Sistem aynı zamanda diğer Hikvision ürünleriyle de uyumlu olup, izinsiz giriş alarmları , video güvenliği, görüntülü interkom ve erişim kontrolünün tek bir platformda birleşik yönetimine izin verir: son kullanıcılar için Hik-Connect veya profesyonel hizmet sağlayıcılar için Hik-ProConnect aracılığıyla. Bu, farklı tür ve büyüklükteki kuruluşların yangınları, su sızıntılarını, gaz sızıntılarını ve diğer tehditleri insanları veya varlıkları tehlikeye atmadan önce güvenilir bir şekilde tespit edebileceği anlamına gelir – üstelik en uygun maliyetli şekilde.

Gerçek zamanlı video klipler ve resimlerle verimli alarm doğrulaması

IVaaS teknolojisi ile işletme sahipleri, mülkten uzaktayken video klipler veya GIF görüntüleri izleyerek AX Hybrid PRO sisteminden gelen alarmları rahatlıkla doğrulayabilirler. Speed-X teknolojisi, kablolu PIRCAM’lerden gelen HD görüntülerin 3 saniye içinde doğrulanmasını da mümkün kılar. Anında doğrulama ile, işletme sahipleri ve ARC’ler, herhangi bir sorun olup olmadığını uzaktan kontrol edebilir, bu da maliyeti düşürmüş ve görünürde verimliliği artırmıştır.